۱۳۹۱ اردیبهشت ۲۷, چهارشنبه

آزار جنسی پسران نوجوان توسط دلال فوتبالوقتی از او پرسیدم چه شده گفت :


سعید ما را در خوابگاه کتک می‌زند ، آزارمان می‌دهد


و فیلمبرداری می‌کند.
شرق - پسران نوجوانی که با رویای فوتبالیست شدن‌میلیون‌ها تومان پول به یک دلال داده بودند به جای شهرت آزار و اذیت جنسی نصیب‌شان شد.
متهم که یک دلال تهرانی است 15 نوجوان اصفهانی را به عضویت یک باشگاه فوتبال در آورده‌ و در خوابگاه شبانه‌روزی مورد آزار و اذیت قرار داده و از آنها فیلمبرداری کرده است.
اولین شکایت از این دلال که سعید نام‌دارد اواسط سال گذشته به ماموران پلیس اصفهان ارایه شد و پدر یک نوجوان به ماموران گفت فرزندش از سوی یک دلال فوتبال به‌شدت شکنجه شده است.
او در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: «مدتی قبل مردی که گفته بود دلال فوتبال است وعده داد می‌تواند پسرم را فوتبالیست حرفه‌ای کند. این دلال به ما می‌گفت با فوتبالیست‌های مشهوری رابطه و آنقدر در میان باشگاه‌ها نفوذ دارد که می‌تواند پسرم را حتی به تیم‌های عربی بفرستد. من هم قبول کردم پولی را که خواسته بود به او بدهم. سعید حدود سه‌‌میلیون تومان از من پول گرفت و گفت، پسرم را عضو باشگاه کرده است سپس او را به خوابگاه برد اما بعد از مدتی متوجه شدم آثار جراحت روی بدن پسرم وجود دارد وقتی از او پرسیدم چه شده گفت سعید ما را در خوابگاه کتک می‌زند و آزارمان می‌دهد و فیلمبرداری می‌کند.»
تحقیقات پلیسی با شکایت این مرد آغاز شد و ماموران فهمیدند سعید 15 نوجوان اصفهانی را که 13 تا 17 ساله هستند در قالب اردو به تهران آورده و در خوابگاهی آنها را جای ‌داد و بچه‌ها را مورد سوء‌استفاده قرار داده و از آنها فیلمبرداری کرده است.
پلیس سعید را بازداشت و تحقیقات را از او آغاز کرد این مرد ادعا می‌کرد آنچه پسر نوجوان در مورد او گفته دروغ است اما شکایت‌های بعدی دلیلی بود تا اینکه بازپرس همچنان متهم را در بازداشت نگه دارد زیرا چند نوجوان دیگر نیز شکایاتی مشابه به ماموران ارایه دادند و مدعی شدند از سوی مرد دلال مورد آزار قرار گرفته‌اند.
یکی از این نوجوانان به پلیس گفت: وقتی سعید ما را به خوابگاه برد بچه‌ها را وادار کرد با هم کارهای خلاف اخلاق بکنند و از آنها فیلمبرداری ‌کرد. وقتی به حرفش گوش نمی‌کردیم با این فیلم تهدیدمان می‌کرد و می‌گفت فیلم را منتشر می‌کند یا اینکه موضوع را به والدین‌مان می‌گوید. این پسر همچنین ادعا کرد مرد دلال از این فیلم استفاده می‌کرد آنها را وادار کند به خواسته‌های غیراخلاقی او تن بدهند.
در حالی‌که تعداد شکایت‌ها به 9 فقره رسیده بود پلیس بررسی‌های خود را ادامه‌داد و توانست «سی‌دی» را که بچه‌ها ادعا می‌کردند به دست آورد. این فیلم در خوابگاهی که سعید، نوجوانان را برده‌ تهیه شده بود و نشان می‌داد سعید بچه‌ها را مورد شکنجه قرار داده و برخی از آنها را تا سرحد مرگ کتک زده‌ و آنها را مورد آزار قرار داده است. همچنین عکس‌هایی به دست آمد که نشان می‌داد سعید بچه‌ها را در یک سالن سرپوشیده تمرین داده و با پوشاندن لباس فوتبال بر تن آنها عکس‌های دسته‌جمعی از آنان گرفته است. در این عکس چند کاپ و تقدیرنامه هم دیده می‌شد.
وقتی این مدارک به دست آمد سعید اعتراف کرد بچه‌ها را کتک می‌زده است، او گفت: من برای اینکه بچه‌ها را تنبیه و وادارشان کنم به حرفم گوش دهند و بتوانند تمرین‌های سخت را پشت سر بگذارند آنها را کتک می‌زدم و قصدم این نبود که اذیتشان کنم.
این در حالی بود که یکی از نوجوانان ادعا کرد در اثر کتک‌هایی که سعید به او زده بیهوش شده است. پدر این پسر گفت: بیشتر از یک هفته بود از پسرم خبرنداشتم چندبار تماس گرفتم اما گفتند تمرین‌ها فشرده است و نمی‌توانی با او صحبت کنی تا اینکه یکی از دوستان پسرم با من تماس گرفت و گفت پسرم آنقدر از دست سعید کتک خورده که بیهوش شده و حالش خوب نیست. این مرد از من شش میلیون تومان پول گرفت و بعد هم آنقدر پسرم را زد که بیهوش شد. من از این مرد به اتهام کلاهبرداری و آزار پسرم شکایت دارم.
با توجه به اینکه شاکیان اعلام کرده بودند از سوی متهم مورد آزار جنسی نیز قرار گرفته‌اند و فیلمی هم در این خصوص به دست آمده و محل وقوع جرم و دستگیری متهم هم تهران بوده ماموران پرونده را به دادگاه کیفری‌استان تهران فرستادند و قاضی شعبه 77 بعد از بررسی اولیه پرونده نواقصی را در تحقیقات دید و دستور رفع آنها را صادر کرد.
این پرونده بعد از تکمیل در اصفهان یک‌بار دیگر به شعبه 77 فرستاده شد و هیات قضات این شعبه به‌زودی آن را مورد بررسی قرار می‌دهند. روزنامه شرق  27 اردیبهشت ، 1391هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر